• Nasze młodziczki wywalczyły weekendowe 5:0! :)

Nasze młodziczki wywalczyły weekendowe 5:0! :)

05 listopada 201712-

W ostatnim spotkaniu weekendu 4-5.11.2017 r. drużyn reprezentujących UKS Basket Aleksandrów Łódzki nasze młodziczki rocznika 2004 i młodsze prowadzone przez trenerkę Elenę Redłowską-Agafonnikovą wyjechały do sąsiadów, by zmierzyć się z ekipą SK Mag-Rys Zgierz...

Od pierwszym minut Basketki po wspaniałej grze obronnej, gdzie wszystkie z nich ciężko pracował na całym placu i zbilansowanym ataku ustawiają spotkanie! Mały pstryczek, aż 16 prób niecelnych z rzutów osobistych :( ale w każdej kwarcie mocno walczyliśmy, by w ostatnich dziesięciu minutach dobić przeciwnika... chwalcą cały Team trenerki Eleny pragniemy wyróżnić Tatianę Redłowską (33 pkt. w tym aż 2 trójeczki!), Klaudię Klimczak (11 pkt.), Weronikę Puchacz (10 pkt.), Nikolę Kacprzyk-Rosiak (10 pkt.)! Brawo Wy :)

Cieszy pierwsze zwycięstwo, ale pamiętajmy, że przed nami proces ogrywania młodszych koszykarek i przygotowanie do rozgrywek żaczek U-12 :)

Gratulujemy Basketkom! Brawo Wy :) ciężka praca popłaca, przypomnijmy to właśnie w tygodniu mozolnie pracujemy w ramach Programu SMOK Aleksandrów Łódzki, a w weekendy bawimy się koszykówką! :)

Młodziczki U-14 trzecia kolejka

SK Mag-Rys Zgierz - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 27:86 (8:18, 7:21; 9:14, 3:33) statystyki, tabela.

Za tydzień wypoczywamy, ale 19 listopada 2017 r. ponownie walczymy na wyjeździe, tym razem zagramy na ul. Milionowej 12 w Łodzi, gdzie gospodarzem będzie drużyna AKS SMS Łódź. Początek rywalizacji o godzinie 16.30. Trzymamy kciuki :)