• Nasza

Nasza "Martynka" wraz z trenerem Piotrem wyjechała...

21 cze 201712-

... na kolejne zgrupowanie Reprezentacji Polski U-18, tym razem do Szczyrku :)

Kadra Polski przygotowująca się do walki o awans do dywizji A podczas Mistrzostw Europy dywizji B (Dublin/Irlandia), które odbędą się w dniach 2-14.08.2017 r. ma za sobą konsultacje medyczne, a pierwszym etapem szkoleniowym jest właśnie wyjazd do Centralnego Ośrodka Sportu w Szczyrku.

Wśród wyróżnionych znalazła się Basketka rocznika 2000, uczennica I klasy o profilu koszykarskim Szkoły Mistrzostwa Sportowego przy Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Aleksandrowie Łódzkim - Martyna Leszczyńska! Nasza "centerka" mimo młodszego wieku przebija się w składzie szefa sztabu trenerskiego Romana Skrzecza i ma duże szanse na wyjazd do Irlandii.

Przypomnijmy Martynka na co dzień reprezentuje nasz klub w rozgrywkach U-18, U-22 oraz I Ligi Kobiet. Wśród wspierających rozwój znajdują się trenerzy Piotr Neyder, Edyta Koryzna oraz Daiva Jodeikaite. Dziękujemy :)

Udział aleksandrowskiej koszykarki, to nie jedyny akcent koszykówki z Miasta Sportu Aleksandrowa Łódzkiego w Reprezentacji Polski U-18K, wśród trenerów kontynuuje swoją misję coach Piotr Rozwadowski! Debiutujący w naszym klubie w sezonie 2016/2017, ale zdążył w minioną sobotę wywalczyć ze swoim Dream Team-em z Miejskiego Gimnazjum w Aleksandrowie Łódzkim wicemistrzostwa Polski szkół gimnazjalnych!

Gratulując Wam, życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za dalsze etapy Reprezentacji Polski U-18K!

GO POLAND GO!