• Najmłodsze Basketki dzielnie walczą :)

Najmłodsze Basketki dzielnie walczą :)

18 grudnia 201712-

W dniu 17 grudnia 2017 roku nasze "Świeżaki" wzięły udział w corocznym Turnieju o Puchar Prezydenta Bełchatowa. Cel był jasny: zebrać kolejne doświadczenie i zaprezentować się jak najlepiej na tle drużyn z doświadczeniem z Bełchatowa, Ksawerowa i Łodzi. W meczu o trzecie miejsce kontrolujemy grę prowadząc w pewnym momencie ponad 20 punktami. Ostatecznie drużyna prowadzona przez "najwyższy duet" trenerów Jakub Głuszek - Kacper Nowowiejski wygrywa z ŁKS Łódź 16 punktami i zdobywa brązowe medale!

Na wyróżnienie i wielkie brawa zasłużyła cała drużyna. Nagrody indywidualne zdobyły zaś: Zosia Śmigiel (Najlepsza Zawodniczka Drużyny), Amelia Kupczyk (Najlepiej Broniąca Zawodniczka Drużyny) i Natalia Błaszczyk (Najbardziej Perspektywiczna Zawodniczka Drużyny).

W Bełchatowie Basketki wystąpiły w następującym składzie: kapitan Zosia Śmigiel, Natalia Błaszczyk, Maja Pawłowska, Wiktoria Macudzińska, Zuzia Jagielska, Antosia Kowalska, Maja Sławińska, Amelia Kupczyk, Wiola Kopińska, Natalia Pawlak, Sandra Byliniak i Wiktoria Białecka. Trenerzy I - Jakub Głuszek, II - Kacper Nowowiejski. Wszystkie uczestniczą w Programie SMOK Aleksandrów Łódzki!

Gratulujemy :) BRAWO WY!

Kolejny Turniej w Aleksandrowie Łódzkim, gdzie po Świętach rusza Świąteczny - AleX Cup 2017, gdzie zagrają drużyny z kategorii U11 i U12. Serdecznie zapraszamy, cały dzień 28 grudnia będzie świętem mini-koszykówki :) Hala SP 1 przy ul. Waryńskiego 22/26!

Do obejrzenia wszystkich zdjęć z turnieju w Bełchatowie zapraszamy na nasz fan-page fb... https://www.facebook.com/UKSBasketAleksadrowLodzki/

Do zobaczenia :)