• Młodziczki zagrały na 6:0! Brawo WY :)

Młodziczki zagrały na 6:0! Brawo WY :)

19 listopada 201712-

Niesamowity tydzień za nami, gdzie dzięki wygranej podopiecznych trenerki Eleny Redłowskiej-Agafonnikovej ogłaszamy rekord Rodziny UKS-u Basket w sezonie 2017/2018, sześć kolejnych zwycięstw od juniorek starszych, po młodziczki odnotowanych w jednym tygodniu! Gratulacje :)

Zmagania aleksandrowskich drużyn w tygodniu 13/19.11.2017 r. zakończyła rywalizacja w hali przy ul. Milionowej 12 w Łodzi, gdzie Team młodziczek rocznika 2004 i młodsze prowadzony przez trenerkę Elenę powalczył z łodziankami. Od pierwszych minut meczu aleksandrowskie koszykarki narzuciły swój rytm gry, agresywna obrona i płynne akcje podkoszowe dają wysokie prowadzenie po I kwarcie 5:14 :) po krótkie przerwie do głosu dochodzą łodzianki, które zaczynają odrabiać straty, a Basketki pudłują 7 rzutów z linii osobistych :( na przerwę schodzimy przy wyniku 20:23!

W trzeciej kwarcie trwa zacięta rywalizacja i walka punkt za punkt, gdzie ponownie górą są Basketki z Aleksandrowa Łódzkiego, które dokładają kolejne osiem oczek do przewagi :) przy stanie 31:42 rozpoczynamy ostatnią cześć niedzielnej rywalizacji, w której podopieczne trenerki Eleny stawiają kropkę nad i, wygrywając kwartę 15:19 i całe spotkanie 46:61! Brawo WY :)

Dziękując łodziankom za ambitną walkę, gratulujemy Basketkom za wspaniałe zaangażowanie i drugą wygraną w sezonie 2017/2018 :) cieszy forma aleksandrowskich koszykarek, z których, aż osiem zapisało się w protokole ze zdobyczami punktowymi, wspaniale!

Powtarzamy, ciężka praca zawsze przynosi efekty, przypominamy Basketki na co dzień trenują z Programem SMOK Aleksandrów Łódzki!

Młodziczki U-14 czwarta kolejka

AKS SMS Łódź - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 46:61 (5:14, 15:9; 11:19, 15:19) statystyki, tabela.

Za tydzień 26 listopada Team trenerki Eleny zmierzy się we własnej hali przy ul. Waryńskiego 22/26 w Aleksandrowie Łódzkim z pabianicką drużyną. Startujemy o godzinie 14.00! Trzymamy kciuki :)