• Młodziczki otrzymały lekcję pokory!

Młodziczki otrzymały lekcję pokory!

26 listopada 201712-

W niedzielnym spotkaniu kończącym weekendowe granie aleksandrowskie koszykarki zmierzyły się z liderem grupy B drużyną PTK Orto-Med Sport Pabianice prowadzoną przez trenerkę Marzenę Głaszcz...

Niestety nieskoncentrowane Basketki dają się zdominować już od pierwszych minut :( bez zaangażowania, woli walki nie da się grać na żadnym poziomie rozgrywek :( braki podstawowych zawodniczek oraz treningowe nie tłumaczą słabej postawy pozostałych aleksandrowskich koszykarek! Dziś młodziczki "oddały" mecz bez walki przegrywając bardzo wysoko, na otarcie łez wygrywamy ostatnią kwartę, ale to za mało, stać Was na więcej... szkoda, miejmy nadzieję, że przemyślą i ze zdwojoną energią wrócą na wtorkowy trening!

Gratulujemy pabianiczankom postawy, a aleksandrowskim koszykarkom życzymy powrotu do formy :)

V kolejka młodziczek U-14 grupa B

UKS Basket Aleksandrów Łódzki - PTK Orto-Med Sport Pabianice 34:91  statystyki, tabela.

Za tydzień Basketki rozpoczynają rundę rewanżową wyjazdem do Kutna. Trzymamy mocno kciuki!