• Młodziczki dzielnie walczyły w Łodzi...
image

Młodziczki dzielnie walczyły w Łodzi...

11 marca 201812-

Niedzielne granie Rodziny UKS-u Basket Aleksandrów Łódzki rozpoczęliśmy od wyjazdowego spotkania naszych młodziczek prowadzonych przez trenerkę Elenę Redłowską-Agafonnikovą, które powalczyły w sali przy ul. Czajkowskiego 14 w Łodzi...

Przeciwniczkami, były zawodniczki drużyny American Widzew Łódź podopieczne trenerki Sylwii Wieczorek, które już w pierwszej kwarcie narzuciły swój styl gry, a Basketki nie mogły się spotkać z obręczą :( przebudzamy się w II kwarcie, ale to nie wystarczyło na dobrze dysponowane widzewianki!

Ostatecznie zbieramy bezcenne doświadczenie gratulując łodziankom :) dziękujemy Basketkom za ambitną postawę, mimo braków podstawowych zawodniczek godnie walczyłyście na łódzkim parkiecie! Brawo WY :)

Dziś bardzo ważne wydarzenie w naszej drużynie, do której dołączyły kolejne Basketki, które właśnie z drużyną Widzewa zadebiutowały na koszykarskim parkiecie mowa o Karinie Kaczmarczyk (2 pkt.) oraz Julii Kwapniewskiej gratulujemy życząc samych sukcesów w ukochanym baskecie :)


Grupa D o miejsca V-XII
American Widzew Łódź - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 100:22 (21:0, 27:10, 26:4, 26:8) statystyki, tabela.
Za tydzień zapraszamy kibiców do hali SP nr 1 przy ul. Waryńskiego 22/26 w Aleksandrowie Łódzkim, gdzie zmierzymy się z pabianiczankami!
Startujemy o godz.11.00 :)
Do zobaczenia!
GO BASKET GO!