Młodsze SMS-ianki z 4 wygraną! :)

07 stycznia 201812-

Podopieczne trenera Adama Rajkowskiego młodsza drużyna juniorek rocznika 2000 i młodsze rozegrały pierwsze spotkanie w Nowym Roczku 2018!

Zmierzyliśmy się na własnym parkiecie z łódzką drużyną ŁKS KK Szkoła Gortata...

Od pierwszych minut narzucamy swój rytm gry, konsekwentnie pilnujemy się w obronie i przechodzimy do szybkiej kontry! Po pierwszej części wychodzimy na 10 punktowe prowadzenie (20:10) potwierdzając potencjał młodych-gniewnych aleksandrowskich koszykarek :)

W drugiej części do głosu dochodzą podopieczne trenera Miodraga Gajića, które odrabiają 2 oczka. Ostatecznie na dłuższą przerwę Basketki schodzą przy  wyniku 38:30...

Długa rozmowa coach-a Adama z drużyną przyniosła zamierzony efekt, który zaskoczył pozytywnie wszystkich kibiców pomarańczowo-czarnych :) Wygrywamy grając ponownie dobrą obroną i skutecznie w ataku - zdobywamy, aż 28 punktów, a tylko 6 tracą! BRAWO WY :)

Ostatnie dziesięć minut, to czas dla najmłodszych z drużyny, które godnie zastąpiły SMS-ianki z pierwszych klas o profilu koszykarskim Szkoły Mistrzostwa Sportowego przy Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Aleksandrowie Łódzkim, dziękujemy :)

Podziękowania składamy również łódzkiej drużynie za dzielną walkę, ale dziś gorące uściski przesyłamy naszym młodym-gniewnym, które odnoszą czwarte zwycięstwo w lidze zaskakując wynikami nawet samego trenera Adama :) GRATULACJE!

IX kolejka rozgrywek juniorek młodszych U-18
UKS Basket SMS II Aleksandrów Łódzki - ŁKS KK Szkoła Gortata 88:50 (20:10, 18:20, 28:6, 22:14) statystyki, tabela.
Młodsze SMS-ianki teraz odpoczną, aż do 21 stycznia, gdzie w meczu wyjazdowym zmierzą się z ekipą Widzewa Łódź.