• Mecz walki w Pabianicach!

Mecz walki w Pabianicach!

28 listopada 201612-

Po raz kolejny jesteśmy pełni radości i podziwu dla młodych-gniewnych rocznika 2004 i młodsze Team-u prowadzonego przez trenera Adama Rajkowskiego, który może być wzorem dla starszych koleżanek reprezentujących nasz klub w rozgrywkach młodziczek U-14!

Niedzielny wyjazd zmęczonych aleksandrowianek, które przypomnijmy zdobyły srebrne medale w sobotnim turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Bełchatowa pokazał, że złości sportowej, waleczności i wiary w zwycięstwo im nie brakuje! od pierwszych minut ich ambitna postawa imponowała kibicom zgromadzonym w hali MOSiR w Pabianicach! Brawo!

Bezcenne doświadczenie nie pójdzie w las, tylko się przełoży, a właściwie jak widać po sobotnim turnieju, już przynosi efekty! Gratulacje!

Jesteśmy z Was dumni!

U-14 (VII kolejka)

PTK Grot Pabianice - UKS Basket II Aleksandrów Łódzki 68:44 (15:15, 18:5, 19:7, 16:17) statystyki, tabela.

Za tydzień wypoczywamy, a za dwa udajemy się do Sieradza.

VIII kolejka

Hala SP 9 ul. Łokietka 55 w Sieradzu, 11.12.2016 r. (niedziela) godz.14.30