• Mecz przyjaźni dla Basketek :)

Mecz przyjaźni dla Basketek :)

05 marca 201812-

W niedzielne przedpołudnie podopieczne trenerki Eleny Redłowskiej-Agafonnikovej wyjechały do Miasta Sieradza, gdzie zmierzyły się z Team-em trenera Grzegorza Andryszczaka...

Niewyspane Basketki rocznika 2004 i młodsze niemrawo rozpoczęły spotkanie przyjaźni, ale po dłuższej przerwie przebudzają się i wyprowadzają aleksandrowską drużynę na prowadzenie, którego nie oddały do ostatniego gwizdka! Gratulacje :)

Wartym podkreślenia jest fakt udanego debiutu Basketek na etapie młodziczek U-14 - Majki Pawłowskiej (2 pkt.), Martynki Kowalczyk, Oliwki Malskiej (2 pkt.), Majki Rawickiej (2 pkt.) oraz Wiki Jóźwik! Brawo Wy :)

Dziękujemy sieradzankom za ambitną postawę, a aleksandrowskich koszykarkom gratulujemy walki do końcowej syreny! :)

Grupa D miejsca V-XII rozgrywki U-14

LUKS Trójka Sieradz - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 51:61 (20:17, 17:17, 6:12, 8:15) statystyki, tabela.

Przed podopiecznymi trenerki Eleny bardzo napięty grafik, już w najbliższą środę (wyjazd godz.16.00 parking SP 1 ul. Waryńskiego 22/26 Aleksandrów Łódzki) dokończymy pierwszą kolejkę i rozegramy zaległe spotkanie wyjazdowe z drużyną TK Basket Stryków, a w niedzielę zmierzą się również w meczu wyjazdowym z drużyną Widzewa Łódź.

Trzymamy mocno kciuki :)