"Leszczu" z powołaniem do Reprezentacji Polski U-18K!

22 maja 201712-

Czas na newsy z SMS LO Aleksandrów Łódzki, gdzie mamy zaszczyt poinformować, że w dniu 22.05.2017 r. koordynator pionu żeńskiego PZKosz Pan Roman Skrzecz przesłał zaproszenie dla uczennicy klasy I A o profilu koszykarskim na pierwszą konsultację Reprezentacji Polski U-18K!

Martyna Leszczyńska - "Leszczu", bo o niej mowa zawodniczka UKS Basket Aleksandrów Łódzki już od dwóch lat wspiera barwy biało-czerwone! Przypomnijmy wychowanka klubu TK Alles Basket Głowno w ubiegłym roku z Kadrą Polski U-16 prowadzoną przez trenera Macieja Gordona wywalczyła awans do dywizji A, również rozgrywki klubowe, były dla "Leszcza" bardzo szczęśliwe, ponieważ reprezentując w ubiegłym sezonie barwy drużyny Widzewa Łódź zdobyła Mistrzostwo Polski U-16!

Utytułowana, młoda Basketka ma szansę w roku 2017 pomóc w powrocie do dywizji A Reprezentacji Polski U-18K prowadzonej przez sztab trenerski w osobach Roman Skrzecza, Rafała Czyszpaka, Piotra Rozwadowskiego, Justyny Borońskiej oraz fizjoterapeutka Justyny Krzemień.

Jak zauważyliście wśród coach-ów Kadry Polski U-18K znalazł się trener UKS Basket Aleksandrów Łódź Piotr Rozwadowski, który swoją wiedzą dzieli się już od czterech lat współpracując z biało-czerwonymi! Na co dzień Martyna trenuje pod okiem trenerów Piotra Neydera (I LK, U-22), Edyty Koryzny (U-18) oraz treningi indywidualne pod okiem trenerki Daivy Jodeikaite. Dziękujemy :)

Gratulujemy powołania i życzymy sukcesów w Finale Dywizji B, który odbędzie się w dniach 2-14.08.2017 r. w Dublinie (Irlandia)!