• Koniec sezonu dla SMS II...

Koniec sezonu dla SMS II...

25 lutego 201812-

W ostatniej kolejce rozgrywek juniorek młodszych podopieczne trenera Adama Rajkowskiego wyjechały do Miasta Kutna, gdzie rozegrały dwunaste spotkanie w sezonie 2017/2018.

Od pierwszych minut zaatakowały SMS-ianki połączone z uzdolnionymi kadetkami, by zakończyć zwycięstwem I kwartę (15:19), ale kutnianki nie poddają się! Prowadzone przez trenera Adama Pawłowskiego ambitnie walczą i wygrywają dwom oczkami drugą odsłonę. Na dłuższą przerwę schodzimy przy wyniku 31:33!

Po przerwie aleksandrowianki prowadzone w zastępstwie przez trenerkę Elenę Redłowską-Agafonnikovą, dziękujemy za pomoc i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia trenerowi Adamowi, łapią zadyszkę, niestety agresywna obrona kutnianek doprowadza do przegranej trzeciej kwarty, aż 7 oczkami :(

Ostatnie dziesięć minut należy również do gospodyń, które wygrywają zasłużenie, ale na usprawiedliwienie Basketek informujemy, że choroby niestety dopadły również naszą drużynę, pewnie coach Adam zaraził :) zdrówka Wam życzymy!

Gratulujemy drużynie z Miasta Kutna, a naszym koszykarkom serdecznie dziękujemy za wyjątkowy sezon 2017/2018, w którym uwaga po raz pierwszy w historii Szkoły Mistrzostwa Sportowego Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Aleksandrowie Łódzkim młodsza drużyna wygrywa pięć spotkań, przegrywając siedem z bilansem 3 wygranych i 3 porażkach w domu, dwóch wygranych i czterech przegranych na wyjeździe! Brawo WY :)

Jesteśmy z Was dumni! Gratulujemy sztabowi trenerskiemu w osobach; trener główny Adam Rajkowski, trener przygotowania motorycznego  Piotr Milbrandt, opieka medyczna fizjoterapeuci Żaneta Andrychowicz oraz Paweł Karasiak, skład czwartej drużyny w rozgrywkach U-18 o mistrzostwo woj. łódzkiego - kapitan Kasia Szpera (rocznik 2001), Natalka Głaz (01'), Zosia Łapińska (01'), Wiktoria Bogusz (01'), Zosia Dąbrowska (01'), Pati Przerwa (01'), Ania Konaszewska (01'), Lenka Miżejewska (01') wszystkie uczennice pierwszych klas o profilu koszykarskim przy SMS LO Aleksandrów Łódzki, Marcelka Namiecińska (02'), Natalka Kokosińska (02'), Wiki Olejnik (02'), Gabi Czerepińska (02'), Agatka Ziental (02'), Olcia Grzelak (03'), Majka Michalska (03'), Roxi Bućko (03'). Dziękujemy :)

Statystyki naszych zawodniczek grupy młodszej SMS II.

XII kolejka juniorek młodszych U-18

KKS Pro-Basket Sirmax Kutno - UKS Basket SMS II Aleksandrów Łódzki 74:56 (15:19, 16:14, 20:13, 23:10) statystykitabela.

Teraz czas na kolejną ciężką pracę, etap indywidualnych treningów w podziale niscy i wysocy gracze!