• Kadetki młodsze zakończyły sezon...

Kadetki młodsze zakończyły sezon...

04 marca 201712-

Podopieczne trenerów Eleny Redłowskiej-Agafonnikovej i Adama Rajkowskiego spotkaniem w Pabianicach zakończyły występy w sezonie 2016/2017...

Od pierwszych minut zmotywowane Basketki rocznika 2002/2003 walczyły o zwycięstwo, ale gospodynie nie zamierzały się poddać i już w drugiej odsłonie odrabiają straty! Aleksandrowskie koszykarki po przerwie kontynuując wyrównaną walkę z koleżankami z Pabianic, końcówka kwarty należy do podopiecznych coach-a Adama i przed ostatnią kwartą wychodzimy na dwupunktowe prowadzenie!

Niestety chwile słabości w obronie zadecydowały o minimalnej przegranej, mimo niepowodzenia pragniemy w imieniu całej Rodziny UKS-u Basket serdecznie podziękować WAM za trudny sezon, w którym pokazałyście pazurki! Gratulujemy postawy i oczekujemy za rok walki o Mistrzostwo woj. łódzkiego! Miejsce IX nie jest szczytem marzeń, ale pamiętajmy, że walczyłyście ze starszymi koleżankami :)

Dzisiejszą bardzo dobrą postawę walczaków dedykujemy jubilatce, Basketce Adriannie Kunat :) Wszystkiego NAJ...

U-16 grupa D

PTK Foto Ciesielski Pabianice - UKS Basket II Aleksandrów Łódzki 55:53 (11:12, 12:9, 11:15, 21:17) statystyki, tabela.

Starsze Basketki pod wodzą trenera Piotra Rozwadowskiego po meczu młodszych koleżanek wyszły na parkiet w hali MOSiR Pabianice przy ul. Grota-Roweckiego 3, tylko zwycięstwo dawało nadzieję na udział w fazie strefowej...
Niestety rozwiała już pierwsza odsłona, gdzie Różowe Patery niestety po raz kolejny nie mogły poradzić sobie z obroną strefową, druga kwarta nas dobiła! Po przerwie sytuacja na parkiecie niewiele uległa zmianie, Basketki nadal przy niskiej skuteczności rzutowej nie były w stanie prowadzić wyrównanej gry z koleżankami z Pabianic!
Pabianiczanki wygraną przypieczętowały zdobycie Mistrzostwa woj. łódzkiego i będzie reprezentować nasze województwo na strefie łódzko-kujawsko-pomorskiej, gratulujemy :)
Aleksandrowskie kadetki starsze zakończą sezon już za tydzień, gdzie we własnej hali zmierzą się z drużyną ŁKS SMS Łódź, początek spotkania godzina 11.00! Serdecznie zapraszamy do hali MZS przy ul. Waryńskiego 22/26 w Aleksandrowie Łódzkim!
U-16 grupa C
PTK Dachmaxx Pabianice - UKS Basket I Aleksandrów Łódzki 62:34 (18:10, 10:2, 14:6, 20:16) statystyki, tabela.