• IV Memoriał im. Andrzeja Nowakowskiego

IV Memoriał im. Andrzeja Nowakowskiego

16 września 201612-

W dniach 16/18.09.2016 r. odbyła się już czwarta edycja wspomnień legendy polskiego basketu profesora Andrzeja Nowakowskiego. Edycja wyjątkowa, która zgomadziła, aż dziesięć zaprzyjaźnionych drużyn z całej Polski. Sześć drużyn pierwszoligowych oraz cztery juniorek młodszych rywalizowało w maratonie, gdzie rozegraliśmy, aż 10 spotkań. Ubiegłoroczny mistrz z Gdańska nie zawiódł, ponownie w rywalizacji drużyn I LK akademiczanki były bezkonkurencyjne. Drużyna z Aleksandrowa Łódzkiego trapiona kontuzjami mogła pochwalić się ambitną młodzieżą. Wśród juniorek młodszych bezlitosne okazały się podopieczne trenerki Sylwii Wlaźlak, które wysoko pokonały swoje rywalki. SMS-ianki walczyły ambitnie pokazując swój potencjał. Gratulujemy i dziękujemy za przyjazd wszystkim ekipom, do zobaczenia za rok.

Klasyfikacja końcowa;

I LK