• Ekspertfitness.com jest z nami! :)

Ekspertfitness.com jest z nami! :)

17 sierpnia 201712-

Od kilku lat staramy się zwracać uwagę na przygotowanie motoryczne wszystkich drużyn naszego klubu, systematycznie i konsekwentnie wprowadzamy zajęcia z "ukochanej" motoryki :) trener Leszek Lipiński, dr Piotr Wolf, trener Sebastian Ziembikiewicz, trener Wiesław Benda, profesjonaliści uzupełniający swoją wiedzą gimnazjalny Program GOSSM wspierany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, Władze Miasta Aleksandrowa Łódzkiego oraz Polski Związek Koszykówki.

Jak już Was informowaliśmy z nowym sezonem 2017/2018 rozpoczęliśmy współpracę z Firmą Milbrandt - Training Academy, czyli ,trenerem przygotowania motorycznego w grach zespołowych i sportach indywidualnych, Panem Piotrem Milbrandtem oraz trenerem przygotowania motorycznego - Panem Maciejem Kosiakiem. Ich rozległą wiedzę z nowym sezonem, będzie uzupełniać mega profesjonalny sprzęt łódzkiej Firmy Ekspertfitness.com...

Wraz z końcowy etapem drugiej części przygotowań (rozruchu) spotkała nas przemiła niespodzianka, poznaliśmy właściciela Firmy Ekspertfitness.com Pana Piotra Ośródkę! Jego sentymentalny powrót do Miasta Sportu Aleksandrowa Łódzkiego zakończyliśmy uściskiem dłoni i otworzeniem współpracy :)

Poprzez zebrane ponad dwudziestoletnie doświadczenie Firma Ekspertfitness.com wyznacza nowe trendy w wytwarzaniu oraz szkoleniu profesjonalnej kadry trenerskiej przygotowania motorycznego! Brawo WY :)

Przesyłamy serdeczne podziękowania i pozdrowienia dla całej Ekipy z ul. Brukowej 6/8 w Łodzi :) Do zobaczenia w Uniejowie!

Od dziś wdrażamy nowe hasło "Make your fitness club work out" - zrobimy wszystko, by nam RAZEM się udało!