• Dzielny Team trenerki Eleny zaczyna zachwycać! Brawo WY :)

Dzielny Team trenerki Eleny zaczyna zachwycać! Brawo WY :)

03 grudnia 201712-

W niedzielne popołudnie podopieczne trenerki Eleny Redłowskiej-Agafonnikovej wyjechały do Miasta Kutna, gdzie w rundzie rewanżowej zmierzyły się z drużyną trenera Mariusza Łubińskiego, przypomnijmy w pierwszym spotkaniu zdominowały nas starsze kutnianki 47:84, ale dziś...

Basketki powoli wracają do rytmu, wreszcie powracają po kontuzji i chorobie Julia Łękawska, Julia Kwiatkowska i Nikola Kacprzyk-Rosiak, niestety zabrakło schorowanej Oliwii Radziszewskiej i nadal kontuzjowanych Małgosi Bartniak, Ani Kołacińskiej i Sandry Byliniak, którym życzymy szybkiego powrotu :)

W hali SP 6 przy ul. Łąkoszyńskiej 9 ku zdziwieniu kibiców kutnowskiej drużyny od pierwszych minut trwało bardzo zacięte spotkanie! Ambitna walka zawodniczek obydwu drużyn miała również niespodziewaną dramaturgię spowodowaną, uwaga skuteczności na linii rzutów wolnych kutnianek i aleksandrowianek, a dokładnie brak skuteczności! Gospodynie pudłują, aż 28 rzutów przy 14 celnych 33,3%, a Basketki 20 niecelnych przy 4 celnych - 20% :(

Po pierwszej kwarcie przegrywamy 4 pkt., by po ambitnej walce w drugiej części odrobić dwa oczka, ostatecznie pierwsza połowa kończy się wynikiem 29:27! W drugiej połowie ponownie gospodynie wykorzystują braki w obronie aleksandrowskich koszykarek, odskakując na siedem punktów i wydawało się, że wygrana kutnianek jest już pewna...

Nic bardziej złudnego, niezmordowane Basketki nie poddają się i rozpoczynają wielką pogoń!

Czwartą kwartę rozpoczyna dobrze dysponowana w niedzielne popołudnie Wercia Puchacz (16 pkt. 1x3), punkty dokładają Hania Michalska (6 pkt.), Martynka Grzelak (4 pkt.), Klaudi Klimczak (9 pkt. 1x3), Tatianka Redłowska (14 pkt. 2x3), właśnie celny rzut dystansowy daje podopiecznym trenerki Eleny run 13:4 i wychodzimy w połowie ostatniej części spotkania na prowadzenie 47:49 :) niestety w drugiej połowie IV kwarty tracimy za 5 przewinień kolejno Julię Łękawską, Nikolę Kacprzyk-Rosiak i Tatianę Redłowską :( ambitnie walczymy do ostatniej sekundy, ale zabrakło czasu...

Po znakomitej postawie młodych-gniewnych z Miasta Sportu Aleksandrowa Łódzkiego schodzimy z parkietu przegrani, ale z podniesioną głową, dziś zagraliśmy ambitnie w obronie i ataku udowadniając, że mimo młodszego składu możemy grać z najlepszymi! Brawo WY :)

Gratulujemy kutniankom zwycięstwa, a Basketkom dziękujemy za stworzenie znakomitego widowiska!

Ciężkie treningi popłacają, SMOK Aleksandrów Łódzki :)

Młodziczki U-14 kolejka VI

KKS Pro-Basket Kutno II - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 58:55 (15:11, 14:16, 14:9, 15:19) statystyki, tabela.

Team trenerki Eleny Redłowskiej-Agafonnikovej za tydzień wypoczywa, by za dwa tygodnie 17 grudnia rozegrać w Ujeździe ostatnie spotkanie starego roku 2017! W hali przy ul. Rokicińskiej 6 zagramy o godzinie 11.00. Trzymamy kciuki :)