• Dzielnie walczyły ...

Dzielnie walczyły ...

30 października 201612-

Niedzielny maraton koszykarski rozpoczęły młodsze młodziczki, które pod wodzą trenera Adama Rajkowskiego odważnie walczyły z zaprzyjaźnioną drużyną z Sieradza ... ale już pierwsza odsłona pokazała przewagę fizyczności podopiecznych trenera Grzegorza Andryszczaka!

Ambitne aleksandrowskie koszykarski nie poddały się, wręcz przeciwnie zmotywowane gorącym dopingiem wspaniałych rodziców wygrywają drugą odsłonę! :)

Niestety po przerwie, ponownie do głosu dochodzą starsze koleżanki z Sieradza, które bezlitośnie wykorzystują przewagę fizyczną ... obraz gry nie ulega zmianie w ostatnich 10 minutach! Ambitne Basketki rocznika 2004 i młodsze musiały uznać wyższość gości dzisiejszego spotkania ...

U-14 (IV kolejka)

UKS Basket II Aleksandrów Łódzki - LUKS Trójka Sieradz 37:97 (7:26, 12:11, 7:27, 11:33)

Basketki pauzują, aż do 13 listopada, gdzie w meczu wyjazdowym zmierzą się w pierwszej rundzie rewanżowej z łódzką drużyną - UKS Szkoła Gortata.