• Dzielna postawa młodziczek!

Dzielna postawa młodziczek!

08 kwietnia 201812-

Nasze młodziczki zakończyły wyjątkowy wspaniały maraton aleksandrowskich drużyn, który zakończył się wynikiem 5:0! Podopieczne trenerki Eleny Redłowskiej-Agafonnikovej wreszcie mogły zagrać w składzie Basketek rocznika 2004/2005 :) W niedzielne przedpołudnie gościły zaprzyjaźnioną drużynę z Miasta Sieradza, która przyjechała pod wodzą trenera Grzegorza Andryszczaka...

Mocno zmotywowane "starszaki" od pierwszych minut zaatakowały sieradzanki i płynnie zdobywały punkty, ale po rozgrzewce w pierwszej kwarcie zdecydowanie mocniej zagrały w drugiej części spotkania! Na przerwę schodzimy przy wyniku 48:16 :)

Również III odsłona pokazała potencjał aleksandrowskich koszykarek - mieszanki wybuchowej doświadczenia i debiutów :) Jak zawsze zbilansowana gra obronna i ofensywna kapitan Basketek Weroniki Puchacz (10 pkt.), była impulsem do walki, dzielnie ją wspierały Julia Łękawska (12 pkt.), Nikola Kacprzyk-Rosiak (8 pkt.), Małgosia Bartniak (6 pkt.), Klaudia Klimczak (4 pkt.), Hania Michalska (2 pkt.), a nasze "świeżaki" zaskoczyły wszystkich kibiców zgromadzonych w hali SP 1 przy ul. Waryńskiego 22/26 w Aleksandrowie Łódzkim! Mowa o debiutującej Karolinie Bartosik (19 pkt.), Karinie Kaczmarczyk (12 pkt.), Maj Pawłowskiej (2 pkt.), Julii Kwapniewskiej (2 pkt.) oraz Zuzi Kopce, ich wspaniały występ, okazał się wisienką na torcie :)

Dziękujemy i gratulujemy!

Młodziczki U-14K o miejsce V-XII

UKS Basket Aleksandrów Łódzki - LUKS Trójka Sieradz 79:35 (17:5, 31:11, 19:3, 12:16) statystyki, tabela.

Dziękujemy drużynie z Sieradza za dzielną postawę, szczególne podziękowania kierujemy do rodziców i ich rodzin za wspaniałe wsparcie naszych Basketek! Przez aleksandrowskimi koszykarkami chwila przerwy, na parkiet wyjdą dopiero 22.04.2018 r. w spotkaniu wyjazdowym z drużyną z Pabianic.