• Drugie zwycięstwo podczas Finału MP U-22K!

Drugie zwycięstwo podczas Finału MP U-22K!

17 lutego 201712-

W ostatnim dniu fazy grupowej podopieczne trenerów P&P, czyli duetu Piotra Neydera i Piotra Wolfa zmierzyły się z największym pechowcem grupy B, drużyną z Wołomina, która nieznacznie przegrywa dwa pierwsze spotkania!

"Wypompowane" Basketki po meczu z gospodyniami rozpoczęły spotkanie bardzo nerwowo, remisując pierwszą odsłonę 19:19, ale z każdą minutą rysowała się przewaga aleksandrowskich koszykarek, które ambitnie walczyły ze swoimi słabościami!

Na przerwę schodzimy przy wyniku 35:32 :)

Kolejna odsłona potwierdza dobrą grę wołomińskiej drużyny, ale pech dopada podopieczne trener Małgorzaty Zaroń i Piotra Dąbrowskiego, ich podstawowa rozgrywająca Anna Pawłowska ulega kontuzji i ostatnia kwarta była formalnością!

MVP spotkania została Karolina Filipczak 8 pkt., 3 zbiórki, 6 asyst, 1 przechwyt, eval 14! Gratulujemy Motylkowi :)

Wygrywamy spotkanie ostatecznie zamykając fazę grupową dwoma zwycięstwami i jedną porażką, więc o losach naszej drużyny zadecydował mecz kończący III dzień Mistrzostw Polski U-22K, pomiędzy gospodyniami i drużyną z Poznania!

Horror z happy endem... gdynianki zagrały dla Basketek, wygrywając rywalizację 14 oczkami, które dały aleksandrowskiej drużynie upragniony awans do pierwszej czwórki MP! Dziękujemy Gdynio :)

W meczu półfinałowy zmierzymy się z drużyną z Gorzowa Wlkp. start godz.18.00!

Trzymajcie kciuki!

Finał MP U-22K dzień III

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - UKS Huragan Wołomin 69:49 (19:19, 16:13; 15:13, 19:4) statystyki