• Druga drużyna SMS z kolejnym zwycięstwem! Brawo WY :)
image

Druga drużyna SMS z kolejnym zwycięstwem! Brawo WY :)

19 listopada 201712-

Młodsze uczennice Szkoły Mistrzostwa Sportowego przy Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Aleksandrowie Łódzkim uzupełnione uzdolnionymi kadetkami prowadzone przez sztab trenerski; trener główny Adam Rajkowski, trener Piotr Rozwadowski (przygotowanie niskich graczy), trenerów przygotowania motorycznego Piotra Milbrandta i Macieja Kosiaka w piątej kolejce zmierzyła się w spotkaniu wyjazdowym z drużyną AKS SMS Łódź!

Nerwowy początek spotkania pokazał, jak bardzo ważnym elementem cząstkowym jest skuteczność rzutów osobistych :( spudłowaliśmy 6 rzutów w pierwszej kwarcie, a w całym spotkaniu uwaga 17 prób niecelnych! :( katastrofa! wiemy już nad czym będą pracować Basketki w nadchodzącym tygodniu :) Po pierwszej część rywalizacji przy ul. Milionowej 12 w Łodzi wychodzimy na prowadzenie 12:18, którego nie oddajemy do końca spotkania!

Kolejna kwarta przynosi zdecydowaną poprawę gry obronnej, również w ataku popisujemy się udanym akcjami i jak okazało się z końcową syreną, wysokie prowadzenie trzynastoma punktami w II odsłonie zadecydowała o wygranej! :) Na długą przerwę schodzimy przy wyniku 24:43!

W drugiej połowie spotkanie wyrównało się, a trener Adam miał możliwość rotacji pełnym składem SMS-ianek i uzdolnionych kadetek. Ostatecznie po dobrym spotkaniu całej drużyny wygrywamy drugi mecz w rywalizacji juniorek młodszych! Gratulacje :)

Dziękując całemu Team-owi pragniemy wyróżnić kadetkę Natalkę Kokosińską (15 pkt.), która mimo zmęczenia sobotnim spotkaniem dzielnie walczyła na łódzkim parkiecie oraz SMS-iankę Zosię Łapińską (13 pkt. 1x3)! BRAWO WY :)


Juniorki młodsze U-18 piąta kolejka
AKS SMS Łódź - UKS Basket SMS II Aleksandrów Łódzki 54:71 (12:18, 12:25; 16:14, 14:14) statystyki, tabela.
Za tydzień młodsze SMS-ianki wracają na swój parkiet, gdzie zmierzą się również młodymi zawodniczkami z Kutna, zapraszamy nietypowo na godzinę 11.00 - 26.11.2017 r. (niedziela). Trzymamy kciuki!
GO SMS GO!