Kadetki U-16

<p>Reprezentacja klas II oraz III współpracujących z UKS-em Aleksandrów Łódzki -&nbsp;<span style="background-color: initial;">rocznik 2003 i młodsze</span></p>

najnowsze aktualności

Wszystko co chciał byś wiedzieć o naszym drużynie.

kadra zespołu

UKS Basket to klub, który walczy na parkietach kilkunastu szczebli rozgrywkowych. Nie byłoby to możliwe gdyby nie zawodniczki i profesjonalna kadra trenerska, która każdego dnia pracuje z naszymi zespołami

  • Piotr Milbrandt

    Trener przygotowania motorycznego

    Trener przygotowania motorycznego w grach zespołowych i sportach indywidualnych. Piotr w 20letniej pracy przeszedł

  • Paweł Karasiak

    I fizjoterapeuta

    II Fizjoterapeuta

  • Dariusz Raczyński

    I trener

    Wraca do nas Coach, w sezonie 2018/2019 będzie prowadzić Program KOSSM (trener główny), opiekun kadetek U16 oraz

  • Bartłomiej Cieplucha

    II fizjoterapeuta

    Z nowym sezonem 2018/2019, będzie dbać o zdrówko drużyn I LK, II LK oraz juniorek starszych i młodszych. Witamy w

nasze zawodniczki

Poznaj wszystkie zawodniczki występujące w tej drużynie:

  • imię i nazwisko Kinga Buczyńska
    pozycja rozgrywająca/rzucająca
    wiek 04/22/2003
    6 image
    informacje

    Uczennica klasy III F Miejskiego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Aleksandrowie Łódzkim, która&nbsp;będzie reprezentować nasz klub w rozgrywkach U-16. Uczestniczka Programu KOSSM. ...

    więcej
  • imię i nazwisko Aleksandra Grzelak
    pozycja niska skrzydłowa/silna skrzydłowa
    wiek 06/19/2003
    25 image
    informacje

    Uczennica klasy III F Miejskiego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Aleksandrowie Łódzkim, która&nbsp;będzie reprezentować nasz klub w rozgrywkach U-16.Reprezentantka Kadry Województwa rocznika 2003 i młodsze. Uczestniczka Programu KOSSM. ...

    więcej
  • imię i nazwisko Maja Michalska
    pozycja rozgrywająca/rzucająca
    wiek 05/28/2003
    11 image
    informacje

    Uczennica klasy III F Miejskiego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Aleksandrowie Łódzkim, która&nbsp;będzie reprezentować nasz klub w rozgrywkach U-16. Uczestniczka Programu KOSSM. ...

    więcej
  • imię i nazwisko Marcelina Namiecińska
    pozycja
    wiek
    image
    informacje

    Uczennica klasy II F Miejskiego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Aleksandrowie Łódzkim, która będzie reprezentować nasz klub w rozgrywkach U-16.Reprezentantka Kady Województwa Łódzkiego rocznika 2002. ...

    więcej
  • imię i nazwisko Wiktoria Olejnik
    pozycja
    wiek
    image
    informacje

    Uczennica klasy II F Miejskiego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Aleksandrowie Łódzkim, która będzie reprezentować nasz klub w rozgrywkach U-16.Reprezentantka Kadry Województwa Łódzkiego rocznika 2002. ...

    więcej
  • imię i nazwisko Maja Trafalska
    pozycja rozgrywająca/rzucająca
    wiek 07/05/2003
    image
    informacje

    Uczennica klasy III F Miejskiego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Aleksandrowie Łódzkim, która&nbsp;będzie reprezentować nasz klub w rozgrywkach U-16. Uczestniczka Programu KOSSM. ...

    więcej
  • imię i nazwisko Małgorzata Bartniak
    pozycja niska skrzydłowa
    wiek 06/05/2005
    image
    informacje

    Uczennica Szkoły Podstawowej w Rąbieniu , która&nbsp;będzie reprezentować nasz klub w rozgrywkach U-16 oraz U-13. ...

    więcej
  • imię i nazwisko Martyna Grzelak
    pozycja rozgrywająca/rzucająca
    wiek 04/14/2006
    8 image
    informacje

    Uczennica Szkoły Podstawowej w Rąbieniu, która&nbsp;będzie reprezentować nasz klub w rozgrywkach U-16 oraz U-13. ...

    więcej
  • imię i nazwisko Weronika Puchacz
    pozycja rzucająca
    wiek 03/03/2004
    5 image
    informacje

    Uczennica Szkoły Podstawowej nr. 71 w Łodzi, która&nbsp;będzie reprezentować nasz klub w rozgrywkach U-16. Uczestniczka Programu KOSSM. ...

    więcej
  • imię i nazwisko Tatiana Redłowska
    pozycja rozgrywająca/rzucająca
    wiek 10/12/2007
    7 image
    informacje

    Basketka reprezentująca nasz klub czterech kategoriach - kadetek U-16, młodziczek młodszych U-13K, żaczek U-12 oraz skrzatek U-11. ...

    więcej